Dołącz do naszej ekipy i rozwijaj z nami zieloną przyszłość!

Odkryj pasję w zielonej energetyce.Twórz przyszłość z zieloną energią.Rozwijaj się w dynamicznym środowisku.

Rozwijaj się w dynamicznym środowisku.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży biomasy, specjalizującą się w sprzedaży pelletu drzewnego, obrocie różnorodną biomasą, implementacji zaawansowanych linii technologicznych oraz wspieraniu zrównoważonego łańcucha dostaw w sektorze energetycznym. Nasza misja to promowanie ekologicznych rozwiązań i technologii, które wspierają zrównoważony rozwój i przyczyniają się do tworzenia czystej energii. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie zielonej przyszłości i dołączyć do zespołu pełnego pasji i zaangażowania, zapraszamy do aplikowania!

Odkryj bieżące oferty pracy!

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Twój zakres obowiązków

  • Handel (zakup i sprzedaż) oraz utrzymywanie relacji z klientem na rynku biomasy (B2B),

  • Stałe rozszerzanie bazy kontrahentów,

  • Realizacja założeń zakupowych grupowych i indywidualnych,
  • Praca w terenie,
  • Kontrola nad poprawnym przebiegiem transakcji, sprawdzanie poprawności otrzymanych i wysłanych dokumentów,

  • Współpraca z aktualnie działającą siatką handlowców,

  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta,

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na rynku biomasy (warunek konieczny),

  • Silna motywacja zorientowana na realizację celu oraz zdobywanie wiedzy,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Biegłość cyfrowa,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy uzależniony w prosty sposób od wyniku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Niezbędne narzędzia do pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon.

Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek z naszych ofert, aplikuj już dziś!